Marka Listesi
SAN NUTRITION

SAN Nutrition Titanium Whey Protein 2257 gr

Fiyat
:
229,00 TL
Havale ile
:
217,55 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • San Nutrition Titanium Whey Protein 2257 gr
   
  SAN Nutrition Titanium Whey %76 protein, %9.3 karbonhidrat,%3,3 şeker ve %5,3 yağ içerir. 

  San?ın Titanium Whey Chocolate Chocolate Rocky Road ürünü güçlenmek ve kas yapımını arttırmak isteyen sporcular için özel olarak üretilip test edilmiştir. İşini ciddiye alan bütün sporcular Titanium Whey?i tercih ediyor. Bu ürün Klinik araştırmalar tarafından diğer protein formüllerinden daha etkili olduğu kanıtlanan ve daha fazla güçlenilmesini sağlayan içerikler kullanılarak desteklenmiştir.

  Neden sporcular Titanium Whey Chocolate Chocolate Rocky Road u tercih ediyor?  Çünkü bu ürünü kullanan sporcular daha güçlü oluyor, vücut ve kas yenilenmeleri hızlanıyor, yağ kaybederken kas kütlesi kazanıyor ve son derece lezzetli olan  Titanium Whey,  kana hızlı bir şekilde karışıyor. Eğer planınız kas büyümesini tetiklemek ve antrenmanlarınızdan sonra vücut yenilenmesini hızlandırmaksa, beslenme programınıza Titanium Whey 5 lb Chocolate Rocky Road u ekleyin!  Bu ürün hızlandırılmış kas büyümesi ve antrenman sonrası kas onarımı için özel olarak tasarlanmıştır.  Titanium Whey Chocolate Chocolate Rocky Road  içildikten sonra 4 saat boyunca kas yapımına devam eder. Kas yapımı ve onarımı bir bilimdir ve bir insanın kazanması mümkün olan gücü ve kuvveti  ortaya çıkarabilmek te zaman alır.  Bu ürün sporcular, vücut geliştirenler ve fitness tutkunları için özel olarak tasarlanmıştır. 

  Titanium Whey Chocolate Chocolate Rocky Road, hipertrofi ve protein sentezine yardımcı olurken aynı zamanda  kana hızlı karışma özelliği sayesinde antrenman sonrasında oluşan katabolik etkilerle de savaşır. Bu dinamik hipertrofik etki 4 saat boyunca devam edebilmektedir. 

   Titanium Whey Chocolate Chocolate Rocky Road,

  ·        Her Porsiyonda 23gr. Protein Bulunur

  ·        Protein Sentezi ve Nitrojen Birikimini Destekler

  ·        Whey peptidlerini ve Whey Proteini Fraksiyonlarını Arttırır

  ·        Glutamin Peptitlerini Arttırır·        BCAAları arttırır.

   

   

  Ağırlık(Kg)
  :
  2.257
  Son Kullanma Tarihi
  :
  08-2017
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.