ULTIMATE

Ultimate Coenzyme Q-10 30 kap 100 mg

ULTIMATE
Fiyat
:
95,00 TL
Havale ile
:
90,25 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Ultimate Nutrition Co-Enzyme Q10
  30 kapsul

  Antrenman sırasında ya da sonrasında vücudun ihtiyacı olan proteini sağlamak amacı ile üretilen Ultimate Coenzyme Q-10 30 Kapsül sağladığı faydalı etkileri ile sporcular tarafından beğenilecek bir üründür. Vücuda yeterli protein alınmadığında büyüme hormonunun salgılanması yavaşlar ve kaslar zayıflamaya başlar. Kas gelişimini ve bağışıklık sistemini desteklemek için de bu ürün tercih edilebilir. Spor yapan veya yoğun enerji kaybı yaşayan kişilerde protein ihtiyacını sadece besinlerden almak son derece zor olduğundan, bu aşamada protein kapsüllerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca besinlerin içinde protein, yağ ve karbonhidrat birlikte bulunduğundan bunları ayrıştırmak mümkün olmamaktadır. Protein ihtiyacını sadece besinlerden almaya çalışmak kilo artışının da meydana gelmesine neden olacağı unutulmamalıdır.
   
  Ultimate Coenzyme Q-10 30 Kapsül Faydaları 
   
  1 kg et içerisinde yaklaşık olarak 50 mg Coenzyme Q10 olduğu göz önünde bulundurulduğunda ürünün başarısı ve faydası daha rahat şekilde anlaşılabiliyor. Enzimler ile birlikte çalışarak kas oluşumuna destek olan ürün, vücudun ihtiyaç duyduğu protein takviyesini karşılamaya yardımcı oluyor. Kalp damar sağlığı açısından da faydaları azımsanamayan kapsüller, kullanıcılar tarafından son derece beğeni ile karşılanıyor.
   
  Antrenman öncesinde ve sonrasında protein alındığında, vücudun protein sentezi hızını arttırıyor. Fitness hedeflerinize ve ideal olduğunu düşündüğünüz vücut tipine ulaşmak için protein kapsüllerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca günlük beslenme rutinlerini düzene koymada ve ileri seviyeye taşımada da destek sağlayan protein kapsüller, sağlıklı yaşamı benimseyen kişilere hitap ediyor. Spor yapmaya başladığınız ilk dönemlerde hem yeni bir diyet listesine uymak hem de besin takviyeleri almak zor olsa da sonrasında faydasını görmeye başladıkça bedeninizin bu duruma olumlu tepki vereceğini gözlemleyebilirsiniz.
   
  Ultimate Coenzyme Q-10 30 Kapsül Nasıl Kullanılır?
   
  Ultimate Coenzyme Q-10 30 Kapsül?ün faydalarını net bir şekilde görmek için kendi vücudunuza uygun olan miktarı, doğru zamanlarda almaya özen göstermelisiniz. Spora henüz yeni başladıysanız sadece sabah kahvaltılarında, diğer besinler ile birlikte 1 kapsül, orta seviyedeyseniz sadece kahvaltıda 1 kapsül, ileri seviyedeyseniz yine kahvaltılarda sadece 1 kapsül almalısınız. İçerisinde toplam 30 adet bulunan ürün, 1 aylık protein takviyesi ihtiyacınızı karşılıyor.

   


  Son Kullanma Tarihi
  :
  10-2018
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.